Drobečková navigace

Domů > Chladírenské vestavby

Chladírenské vestavby

4_chladírenské vestavby_2.jpg 

  • Nová generace chladírenských a mrazírenských vestaveb

 

Firma Kerstner patří na evropském trhu k předním výrobcům chladírenských a mrazírenských vestaveb již několik desítek let. Své dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a výsledky úzké spolupráce s výrobci vozidel promítá do svých produktů a proto jsou tyto optimálně přizpůsobeny technickým parametrům vozidel. Kerstner nabízí v oboru chlazení kompletní řešení z jedné ruky.

 

IZOLACE                                                                                                                                                                        

Sendvičové polyuretanové panely lisované zatepla, vyvinuté vlastní technologií, odpovídají směrnicím HACCP a ATP. Hodnota prostupnosti tepla, přezkoušená TÜV, je nižší než 0,4 W/m2. Zvýšení izolačního výkonu zajišťuje speciální dvojité těsnění na dveřích nákladového prostoru. Izolační panely jsou vysoce odolné nárazu.

COOL JET

Požadovanou přepravní teplotu nákladu zajišťuje aerodynamická chladicí jednotka Coll Jet, chráněná patentem. Střešní chladící jednotka má velmi silný  výkon, umožňující rychlé nachlazení prostoru, a nízké nároky na údržbu. Plochý design jednotky je  elegantní a zároveň kladně ovlivňuje spotřebu paliva. Jednotku je možno dovybavit stacionárním chlazením 230 V pro předchlazení nákladu. 

NÁKLADOVÝ PROSTOR A PŘÍSLUŠENSTVÍ   

Podlaha nákladového prostoru je v provedení  hliníkový slzičkový plech. Vestavbu je možno dále dovybavit různým příslušenstvím  - protiskluzovou podložkou, policemi, záznamníkem teplot (volitelně s tiskárnou), regálovým systémem, přidržovacími lištami a teleskopickými tyčemi pro zajištění nákladu aj..

BEZPEČNOST

Vestavby Kerstner jsou ověřeny zkouškami a certifikovány TÜV Mnichov. Splňují požadavky pro ATP certifikát, potravinářskou směrnici HACCP a normu DIN 1815.

MONTÁŽ                                                                                                                                                                                      

Instalaci, a následný záruční a pozáruční servis, vestaveb Kerstner provádíme do různých značek a typů vozidel. Technické požadavky na vozidlo pro montáž vestavby a další informace Vám poskytnou naši pracovníci z obchodního oddělení nebo nám poptávku můžete zaslat prostřednictvím poptávkového formuláře - viz níže.     


 

Poptávkový formulář

Kontaktní údaje
Specifikace vozidla
Ostatní informace
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Vyhledat v textu

UNIVEST CZ s.r.o.

Na Vyhlídce 786
473 01 Nový Bor

tel.: +420 487 725 241

IČO: 25423975
DIČ: CZ25423975

Zápis v OR:
KS Ústí nad Labem odd. C,
vl. 17568

univest@univestcz.cz

Návštěvnost stránek

194237